Merhaba 2004 yılından bu yana yayın hayatını sürdüren Pemuk web sayfası yönetim kararı ile 2019 yılında Kapatılmıştır. Bu sayfa arşiv niteliğinde saklanmıştır, Kulüp ile hiç bir bağı yoktur.

Pemuk ..

1977 yılında kurulan Türkiye’ nin en faal model uçak kulübüne hoş geldiniz.

Güncel..

  • FAI linansslarının yenilenmesi ile ilgili duyuru Üyelere Özel bölümüne eklenmiştir. (7 Mart)
  • 2018 Yılı Faaliyet Takvimimiz düzenlenmiştir. (12 Subat)

30/06/2018 TARİHİNDE GEREKLİ ÇOĞUNLUĞUN SAĞLANMAMASI ÜZERİNE 07/07/2018 TARİHİNDE YAPILAN GENEL KURUL SONUCUNDA AŞAĞIDAKİ YÖNETİM KURULU OLUŞMUŞTUR.

ALAADDİN ÖZCAN-BAŞKAN

NEDİME AYHAN TARAKÇI-BAŞKAN YARDIMCISI

SİNAN TARAKÇI-MUHASİP ÜYE

GÖKHAN ŞENER -ÜYE

SEDA ŞENER-ÜYE

 

PENDİK SPORTİF HAVACILIK KULÜBÜ YÖNETİM KURULUNDAN DUYURU

OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL ÇAĞRISI

 

Sayın Üyelerimiz,

Derneğimizin Yönetim Kurulumuzun 10 Haziran 2018 gün 2018-6 sayılı kararıyla olağanüstü Genel Kurul Toplantısı yapılmasına;

Toplantının 30 Haziran 2018 cumartesi günü saat 16.00 da Kordonboyu Mah. Ankara Cad no: 108/26 Polat İşhanı Kartal-İstanbul adresinde aşağıdaki gündem maddelerini görüşmek üzere yapılmasına;

Gerekli çoğunluk sağlanamadığı takdirde  7 Temmuz 2018 Cumartesi günü aynı yer ve saatte, aynı gündemle toplantı yapılmasına;

Genel Kurulun yapılacağının e-mail yoluyla üyelere duyurulmasına,

Oy birliğiyle karar verildi.

GÜNDEM

  1. Açılış ve Yoklama
  2. Divan Heyeti seçimi
  3. Saygı duruşu
  4. Yönetim ve Denetim Kurulu raporlarının okunması,
  5. Yönetim ve Denetim Kurulu raporlarının müzakeresi ve ibra’ ı
  6.  Yeni Yönetim ve Denetim Kurulları asil ve yedek üyelerinin seçimi
  7. Kapanış.
       
S3A (PARAŞÜT) ROKET YARIŞMASI BÜYÜKLER FERDİ SIRALAMA 
S.N ADI SOYADI TAKIMI 1.R 2.R 3.R SONUÇ
1 Ajda Atik İstanbul-PEMUK 173,00 300,00 0,00 473,00
2 Celil Atik İstanbul-PEMUK 146,00 0,00 0,00 146,00
3 Hanife KESKİN ESKİŞEHİR 26,00 0,00 0,00 26,00
S3A (PARAŞÜT) ROKET YARIŞMASI GENÇLER FERDİ SIRALAMA 
S.N ADI SOYADI TAKIMI 1.R 2.R 3.R SONUÇ
1 Berk Atik İstanbul-PEMUK 300,00 300,00 0,00 600,00
2 İdil Atik İstanbul-PEMUK 300,00 103,00 118,00 521,00
3 Ahmet Cebeci Antalya – Muratpaşa A 0,00 221,00 0,00 221,00
4 muhammed  raşit tuncer Antalya – Muratpaşa A 29,00 35,00 82,00 146,00
5 Burak Çayır Antalya – Muratpaşa A 0,00 39,00 0,00 39,00
6 Dilan Karagöz Antalya – Muratpaşa B 0,00 38,00 0,00 38,00
7 Zehra BOYACI ESKİŞEHİR İL KARMASI 0,00 33,00 0,00 33,00
8 Nazlıcan Kaya Antalya – Muratpaşa B 21,00 0,00 0,00 21,00
9 Hüseyin Erçin Antalya – Muratpaşa C 0,00 0,00 0,00 0,00
10 ŞAHİN UMUT DENİZ Antalya – Muratpaşa C 0,00 0,00 0,00 0,00
11 Canan Aşık Antalya – Muratpaşa B 0,00 0,00 0,00 0,00
12 Hasan Hüseyin Çalap Antalya – Muratpaşa C 0,00 0,00 0,00 0,00
S3A (PARAŞÜT) ROKET YARIŞMASI TAKIMLAR SIRALAMASI
S.N ADI SOYADI TAKIMI 1.R 2.R 3.R SONUÇ TK PUANI
1 Berk Atik İSTANBUL-PEMUK 300,00 300,00 0,00 600,00 1342,00
İdil Atik 300,00 103,00 118,00 521,00
Ajda Atik 0,00 221,00 0,00 221,00
2 muhammed  raşit tuncer Antalya – Muratpaşa A 29,00 35,00 82,00 146,00 406,00
Ahmet Cebeci 0,00 221,00 0,00 221,00
Burak Çayır 0,00 39,00 0,00 39,00
3 Dilan Karagöz Antalya – Muratpaşa B 0,00 38,00 0,00 38,00 59,00
Nazlıcan Kaya 21,00 0,00 0,00 21,00
Canan Aşık 0,00 0,00 0,00 0,00
4 Hanife KESKİN ESKİŞEHİR KARMASI 26,00 0,00 0,00 26,00 59,00
Zehra BOYACI 0,00 33,00 0,00 33,00
        0,00
5 Hüseyin Erçin Antalya – Muratpaşa C 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
ŞAHİN UMUT DENİZ 0,00 0,00 0,00 0,00
Hasan Hüseyin Çalap 0,00 0,00 0,00 0,00
S6A (ŞERİT) ROKET YARIŞMASI BÜYÜKLER FERDİ SIRALAMA 
S.N ADI SOYADI TAKIMI 1.R 2.R 3.R SONUÇ
1 Celil Atik İstanbul-PEMUK 57,00 57,00
2 Canan Aklan Florya Koleji S.K Derneği 0,00 0,00 0,00
3 Ajda Atik İstanbul-PEMUK 0,00 0,00
S6A (ŞERİT) ROKET YARIŞMASI GENÇLER FERDİ SIRALAMA 
S.N ADI SOYADI TAKIMI 1.R 2.R 3.R SONUÇ
1 Berk Atik İSTANBUL-PEMUK 92,00 66,00 110,00 268,00
2 İdil Atik İSTANBUL-PEMUK 81,00 97,00 72,00 250,00
3 Derin Özçomak Florya Koleji S.K Derneği B 21,00 44,00 0,00 65,00
4 Canberk Eriş Florya Koleji S.K Derneği B 47,00 0,00 15,00 62,00
5 Efecan Albayrak Florya Koleji S.K Derneği A 15,00 35,00 0,00 50,00
6 Hüseyin Erçin Antalya – Muratpaşa 15,00 25,00 0,00 40,00
7 Batu Sefer Florya Koleji S.K Derneği A 25,00 25,00
8 Altay Ege Gülkıran Çorlu-istikbal A 23,00 0,00 0,00 23,00
9 Minel Altınok Çorlu-istikbal A 0,00 23,00 0,00 23,00
10 Eylül Kotan Florya Koleji S.K Derneği B 0,00 0,00 19,00 19,00
11 sude taşdelen Çorlu-istikbal B 0,00 0,00 10,00 10,00
12 Yiğithan Aydın Florya Koleji S.K Derneği A 0,00 0,00 0,00 0,00
13 Melih Ayan Çorlu-istikbal A 0,00 0,00 0,00 0,00
14 Keremcan Korkmaz Çorlu-istikbal B 0,00
15 Şahin Umut Deniz Antalya – Muratpaşa 0,00 0,00 0,00 0,00
16 Dilan Karagöz Antalya – Muratpaşa 0,00 0,00 0,00 0,00
17 Ahmet Cebeci Antalya – Muratpaşa 0,00
18 Nazlıcan Kaya Antalya – Muratpaşa 0,00
19 Canan Aşık Antalya – Muratpaşa 0,00
20 Muhammed  Raşit Tuncer Antalya – Muratpaşa 0,00
21 Burak Çayır Antalya – Muratpaşa 0,00
22 Hasan Hüseyin Çalap Antalya – Muratpaşa 0,00
S6A (ŞERİT) ROKET YARIŞMASI TAKIMLAR SIRALAMASI
S.N ADI SOYADI TAKIMI 1.R 2.R 3.R SONUÇ TK PUANI
1 Celil Atik İstanbul-PEMUK 57,00 57,00 575,00
Berk Atik 92,00 66,00 110,00 268,00
İdil Atik 81,00 97,00 72,00 250,00
2 Eylül Kotan Florya Koleji S.K Derneği B 0,00 0,00 19,00 19,00 146,00
Canberk Eriş 47,00 0,00 15,00 62,00
Derin Özçomak 21,00 44,00 0,00 65,00
3 Yiğithan Aydın Florya Koleji S.K Derneği A 0,00 0,00 0,00 0,00 75,00
Efecan Albayrak 15,00 35,00 0,00 50,00
Batu Sefer 25,00 25,00
4 Melih Ayan Çorlu-istikbal A 0,00 0,00 0,00 0,00 46,00
Altay Ege Gülkıran 23,00 0,00 0,00 23,00
Minel Altınok 0,00 23,00 0,00 23,00
5 Hüseyin Erçin Antalya – Muratpaşa 15,00 25,00 0,00 40,00 40,00
Muhammed  Raşit Tuncer 0,00 0,00 0,00 0,00
Burak Çayır 0,00 0,00 0,00 0,00